Defenzo ToGo AC11
Kód: LPEDFESTL0004Detailní popis produktu
Defenzo ToGo AC11| Provozní rozsah teplot (T-T) | -30 - 50 °C |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Barva | Bílá, Černá |
| Základní materiál | Plast |
| Příkon | 11000 W |
| Vstupní napětí | 380 - 450V |
| Regulace výkonu | Automatický/ruční |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Hmotnost | 8,9 g |
| Připojení vozidla | Typ 2 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Specifické vlastnosti | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5907731319201 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -30 - 50 °C |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Základní materiál: | Plast |
| Příkon: | 11000 W |
| Vstupní napětí: | 380 - 450V |
| Regulace výkonu: | Automatický/ruční |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Hmotnost: | 8,9 g |
| Připojení vozidla: | Typ 2 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Specifické vlastnosti: | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
