DEFENZO NABÍJEČKA PRO ELEKTRICKÁ VOZIDLA WALLBOX PRO AC22 SMART
Kód: LPEDFESTL0009Detailní popis produktu
DEFENZO NABÍJEČKA PRO ELEKTRICKÁ VOZIDLA WALLBOX PRO AC22 SMART| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Barva | Černá |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -35 - 55 °C |
| Základní materiál | Plast |
| Příkon | 22000 W |
| Vstupní napětí | 380 - 450V |
| Proud | 32 A |
| Regulace výkonu | Automatický/ruční |
| Certifikáty | CE |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Hloubka | 90 mm |
| Připojení vozidla | Typ 2 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Specifické vlastnosti | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Počet karet RFID v sadě | 1 |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5907731319249 |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Barva: | Černá |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -35 - 55 °C |
| Základní materiál: | Plast |
| Příkon: | 22000 W |
| Vstupní napětí: | 380 - 450V |
| Proud: | 32 A |
| Regulace výkonu: | Automatický/ruční |
| Certifikáty: | CE |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Hloubka: | 90 mm |
| Připojení vozidla: | Typ 2 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Specifické vlastnosti: | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Počet karet RFID v sadě: | 1 |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování: | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
