DEFENZO NABÍJEČKA ELEKTROMOBILŮ WALLBOX HOME AC11 SMART
Kód: LPEDFESTL0010Detailní popis produktu
DEFENZO NABÍJEČKA ELEKTROMOBILŮ WALLBOX HOME AC11 SMART| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Indikace nabíjení | Ano |
| Barva | Bílá |
| Základní materiál | Plast |
| Bluetooth | Ano |
| Zabudovaná Wi-Fi | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -35 - 55 °C |
| Příkon | 11000 W |
| Proud | 16 A |
| Vstupní napětí | 380 - 450V |
| Regulace výkonu | Automatický/ruční |
| Certifikáty | CE |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Hloubka | 85 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Výška | 180 mm |
| Připojení vozidla | Typ 2 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Specifické vlastnosti | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Počet karet RFID v sadě | 1 |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5907731319256 |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Indikace nabíjení: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Základní materiál: | Plast |
| Bluetooth: | Ano |
| Zabudovaná Wi-Fi: | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -35 - 55 °C |
| Příkon: | 11000 W |
| Proud: | 16 A |
| Vstupní napětí: | 380 - 450V |
| Regulace výkonu: | Automatický/ruční |
| Certifikáty: | CE |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Hloubka: | 85 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Výška: | 180 mm |
| Připojení vozidla: | Typ 2 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Specifické vlastnosti: | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Počet karet RFID v sadě: | 1 |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
