Yato YT-3708 ruční řezačka dlaždic
Kód: NREYATPRZ0003Detailní popis produktu
Yato YT-3708 ruční řezačka dlaždic| Maximální délka řezu | 80 cm |
| Vhodné pro materiály | Keramický |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC), Guma, Ocel |
| Maximální střihací tloušťka | 1,6 cm |
| Materiál ostří | Titanová |
| Barva | Černá |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že jsou nástroje správně udržované a v dobrém provozním stavu, Uchovávejte mimo dosah dětí., Při práci používejte osobní ochranné pomůcky. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutters |
|---|---|
| EAN: | 5906083937088 |
| Maximální délka řezu: | 80 cm |
| Vhodné pro materiály: | Keramický |
| Materiál: | Polyvinylchlorid (PVC), Guma, Ocel |
| Maximální střihací tloušťka: | 1,6 cm |
| Materiál ostří: | Titanová |
| Barva: | Černá |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že jsou nástroje správně udržované a v dobrém provozním stavu, Uchovávejte mimo dosah dětí., Při práci používejte osobní ochranné pomůcky. |
