Flexibilní vidlice - flexibilní pro osoby se zdravotním postižením
Kód: KUCSU2SDN0010Detailní popis produktu
Flexibilní vidlice - flexibilní pro osoby se zdravotním postižením| Úhel ohybu | 90° |
| Materiál | Nerezová ocel, Guma |
| Barva | Šedá, Černá |
| Délka | 205 mm |
| Flexibilní koncovka | Ano |
| Hmotnost | 75 g |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery for the disabled |
|---|---|
| EAN: | 4250629302689 |
| Úhel ohybu: | 90° |
| Materiál: | Nerezová ocel, Guma |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Délka: | 205 mm |
| Flexibilní koncovka: | Ano |
| Hmotnost: | 75 g |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
