Flexibilní lžíce - flexibilní pro osoby se zdravotním postižením
Kód: KUCSU2SDN0009Detailní popis produktu
Flexibilní lžíce - flexibilní pro osoby se zdravotním postižením| Materiál | Guma, Nerezová ocel |
| Barva | Šedá, Černá |
| Délka | 210 mm |
| Hmotnost | 80 g |
| Flexibilní koncovka | Ano |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Varování | Nepoužívejte, pokud je výrobek poškozený., Výrobek pravidelně myjte a udržujte v hygienickém stavu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery for the disabled |
|---|---|
| EAN: | 4250629302696 |
| Materiál: | Guma, Nerezová ocel |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Délka: | 210 mm |
| Hmotnost: | 80 g |
| Flexibilní koncovka: | Ano |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Varování: | Nepoužívejte, pokud je výrobek poškozený., Výrobek pravidelně myjte a udržujte v hygienickém stavu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
