Pomaloběžný čisticí a lešticí stroj TASKI ergodisc 165 s širokým spektrem použití
Kód: MCPTSKMCP0004Detailní popis produktu
Pomaloběžný čisticí a lešticí stroj TASKI ergodisc 165 s širokým spektrem použití| Specifické vlastnosti | Leštění, praní textilních potahů, údržba postřikem, mokré drhnutí a péče o podlahy |
| Vysávání | Suché a mokré |
| Třída krytí | II |
| Barva | Oranžová |
| Napájecí zdroj | Elektrický |
| Délka šňůry | 15 m |
| Hlučnost | 57 dB |
| Informace o záruce | Záruka na výrobek je platná po dobu 24 měsíců od data zakoupení a je podmíněna jeho správným používáním, jak je popsáno v uživatelské příručce. |
| Čisticí povrchy | Dřevo, Tvrdá podlaha |
| Spotřeba elektrické energie | 1100 W |
| Vstupní napětí | 220 - 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Certifikáty | ÖVE, SEV, CE |
| Pracovní šířka | 43 cm |
| Výška motoru | 36 cm |
| Otočná kolečka | Ano |
| Hmotnost | 42 kg |
| Rychlost otáčení | 165 ot/min |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cleaning and washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7615400503803 |
| Specifické vlastnosti: | Leštění, praní textilních potahů, údržba postřikem, mokré drhnutí a péče o podlahy |
| Vysávání: | Suché a mokré |
| Třída krytí: | II |
| Barva: | Oranžová |
| Napájecí zdroj: | Elektrický |
| Délka šňůry: | 15 m |
| Hlučnost: | 57 dB |
| Informace o záruce: | Záruka na výrobek je platná po dobu 24 měsíců od data zakoupení a je podmíněna jeho správným používáním, jak je popsáno v uživatelské příručce. |
| Čisticí povrchy: | Dřevo, Tvrdá podlaha |
| Spotřeba elektrické energie: | 1100 W |
| Vstupní napětí: | 220 - 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Certifikáty: | ÖVE, SEV, CE |
| Pracovní šířka: | 43 cm |
| Výška motoru: | 36 cm |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Hmotnost: | 42 kg |
| Rychlost otáčení: | 165 ot/min |
