Acrylmed TRIOCHLOR Chlorové tablety s prodlouženým účinkem 1 kg
Kód: CHPAC5SCZ0022Detailní popis produktu
Acrylmed TRIOCHLOR Chlorové tablety s prodlouženým účinkem 1 kg| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Hmotnost | 1 kg |
| Hmotnost tablety | 20 g |
| Forma dávkování | Tableta |
| Typ dávkovače | Plastová nádoba |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Používejte v dobře větraných prostorách., Nevylévejte do kanalizace. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857041358 |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hmotnost tablety: | 20 g |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Typ dávkovače: | Plastová nádoba |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Používejte v dobře větraných prostorách., Nevylévejte do kanalizace. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS05: Žíravina, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
