Acrylmed MULTICHLOR 3 v 1 Multifunkční tablety uvolňující chlor 200 g – 1 kg
Kód: CHPAC5SCZ0017Detailní popis produktu
Acrylmed MULTICHLOR 3 v 1 Multifunkční tablety uvolňující chlor 200 g – 1 kg| Forma dávkování | Tableta |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Hmotnost | 1 kg |
| Vhodné pro | Bazén |
| Hmotnost tablety | 200 g |
| Typ dávkovače | Plastová nádoba |
| Varování | Nevylévejte do kanalizace., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Používejte v dobře větraných prostorách. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS05: Žíravina, GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857041228 |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Vhodné pro: | Bazén |
| Hmotnost tablety: | 200 g |
| Typ dávkovače: | Plastová nádoba |
| Varování: | Nevylévejte do kanalizace., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Používejte v dobře větraných prostorách. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS05: Žíravina, GHS07: Škodlivý |
