Acrylmed DEZACID VR OXY Tablety pro kyslíkovou dezinfekci vody 20 g 0,4 kg
Kód: CHPAC5SCZ0029Detailní popis produktu
Acrylmed DEZACID VR OXY Tablety pro kyslíkovou dezinfekci vody 20 g 0,4 kg| Hmotnost | 400 g |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Hmotnost tablety | 20 g |
| Typ dávkovače | Plastová nádoba |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevylévejte do kanalizace., Používejte v dobře větraných prostorách. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857043031 |
| Hmotnost: | 400 g |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Hmotnost tablety: | 20 g |
| Typ dávkovače: | Plastová nádoba |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevylévejte do kanalizace., Používejte v dobře větraných prostorách. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
