Twinkly Candies LED osvětlení pro vánoční stromek TWKP100RGB-T 6 m 100 světel ve tvaru perel
Kód: OSWTWKOLC0043
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Barva Vícebarevný
Časovač vypnutí Ano
Ovladatelný skrze přístroje Android Ano
Generace 2nd Generation
Tvar žárovky Pearl
Cílová skupina Adults & Children
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
Událost Vánoce
Funkce inteligentní domácnosti Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP) IP20
Světlá barva Proměnný
Počet LED 100
Správné použití Vnitřní a venkovní
Stmívatelné Ano
Typ LED RGB
Ovladatelný skrze iPhone/iPad Ano
Kompatibilní produkty Amazon Alexa/ Asystent Google/ Razer Chroma
Třída energetické účinnosti G
Stejnosměrné vstupní napětí 5 V
Vstupní střídavé napětí 220 - 240 V
Jmenovitý vstupní výkon 10 W
Systém vkládání USB-C
Životnost 30000 h
Délka hadice 2 m
Délka 6 m
Hmotnost obalu 45 g
Délka balení 100 mm
Šířka balení 60 mm
Výška balení 180 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Christmas tree lights
EAN: 8053614841455
Barva: Vícebarevný
Časovač vypnutí: Ano
Generace: 2nd Generation
Tvar žárovky: Pearl
Wi-Fi: Ano
Bluetooth: Ano
Událost: Vánoce
Světlá barva: Proměnný
Počet LED: 100
Stmívatelné: Ano
Typ LED: RGB
Třída energetické účinnosti: G
Jmenovitý vstupní výkon: 10 W
Systém vkládání: USB-C
Životnost: 30000 h
Délka hadice: 2 m
Délka: 6 m
Hmotnost obalu: 45 g
Délka balení: 100 mm
Šířka balení: 60 mm
Výška balení: 180 mm