Twinkly Candies LED osvětlení pro vánoční stromek TWKP100RGB-T 6 m 100 světel ve tvaru perel
Kód: OSWTWKOLC0043Detailní popis produktu
Twinkly Candies LED osvětlení pro vánoční stromek TWKP100RGB-T 6 m 100 světel ve tvaru perel| Barva | Vícebarevný |
| Časovač vypnutí | Ano |
| Ovladatelný skrze přístroje Android | Ano |
| Generace | 2nd Generation |
| Tvar žárovky | Pearl |
| Cílová skupina | Adults & Children |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Událost | Vánoce |
| Funkce inteligentní domácnosti | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Světlá barva | Proměnný |
| Počet LED | 100 |
| Správné použití | Vnitřní a venkovní |
| Stmívatelné | Ano |
| Typ LED | RGB |
| Ovladatelný skrze iPhone/iPad | Ano |
| Kompatibilní produkty | Amazon Alexa/ Asystent Google/ Razer Chroma |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 5 V |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý vstupní výkon | 10 W |
| Systém vkládání | USB-C |
| Životnost | 30000 h |
| Délka hadice | 2 m |
| Délka | 6 m |
| Hmotnost obalu | 45 g |
| Délka balení | 100 mm |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 180 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Christmas tree lights |
|---|---|
| EAN: | 8053614841455 |
| Barva: | Vícebarevný |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| Ovladatelný skrze přístroje Android: | Ano |
| Generace: | 2nd Generation |
| Tvar žárovky: | Pearl |
| Cílová skupina: | Adults & Children |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Událost: | Vánoce |
| Funkce inteligentní domácnosti: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP20 |
| Světlá barva: | Proměnný |
| Počet LED: | 100 |
| Správné použití: | Vnitřní a venkovní |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ LED: | RGB |
| Ovladatelný skrze iPhone/iPad: | Ano |
| Kompatibilní produkty: | Amazon Alexa/ Asystent Google/ Razer Chroma |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 5 V |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 10 W |
| Systém vkládání: | USB-C |
| Životnost: | 30000 h |
| Délka hadice: | 2 m |
| Délka: | 6 m |
| Hmotnost obalu: | 45 g |
| Délka balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 60 mm |
| Výška balení: | 180 mm |
