Topeshop M6 120 ANTRACYT/ART komoda
Kód: KOYTOHZPM0164Detailní popis produktu
Topeshop M6 120 ANTRACYT/ART komoda| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva | Antracit, Dub |
| Úchyty | Ne |
| Dodatečné informace | Nábytek pro vlastní montáž, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Hrany - zakončené plastem ABS (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Zásuvky - na válečkových vedeních je to záruka pohodlného a především bezpečného používání., Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Počet zásuvek | 6 zásuvka/zásuvek |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Kolekce | MALWA |
| Styl | Moderní |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška balení | 190 mm |
| Šířka balení | 360 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Hloubka balení | 1280 mm |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Počet balení | 2 |
| Obsah soupravy | Komoda x1, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5904507201470 |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva: | Antracit, Dub |
| Úchyty: | Ne |
| Dodatečné informace: | Nábytek pro vlastní montáž, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Hrany - zakončené plastem ABS (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Zásuvky - na válečkových vedeních je to záruka pohodlného a především bezpečného používání., Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Počet zásuvek: | 6 zásuvka/zásuvek |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Kolekce: | MALWA |
| Styl: | Moderní |
| Šířka: | 1200 mm |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Hloubka balení: | 1280 mm |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Počet balení: | 2 |
| Obsah soupravy: | Komoda x1, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
