Topeshop M3 ANTRACYT/ARTISAN komoda
Kód: KOYTOHZPM0148Detailní popis produktu
Topeshop M3 ANTRACYT/ARTISAN komoda| Počet zásuvek | 3 zásuvka/zásuvek |
| Dodatečné informace | Nábytek pro vlastní montáž, Hrany - zakončené plastem ABS (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Zásuvky - na válečkových vedeních je to záruka pohodlného a především bezpečného používání., Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně. |
| Barva | Antracit, Dub |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | MALWA |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Zábradlí | Ne |
| Styl | Moderní |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Výška | 770 mm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Komoda x1, Montážní návod x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5904507201449 |
| Počet zásuvek: | 3 zásuvka/zásuvek |
| Dodatečné informace: | Nábytek pro vlastní montáž, Hrany - zakončené plastem ABS (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností), Zásuvky - na válečkových vedeních je to záruka pohodlného a především bezpečného používání., Povrch nábytku očistěte měkkým hadříkem. Vyhněte se používání drsných chemikálií, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně. |
| Barva: | Antracit, Dub |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | MALWA |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Zábradlí: | Ne |
| Styl: | Moderní |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Výška: | 770 mm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Komoda x1, Montážní návod x1 |
