M4/60 MALWA KOMODA 4 ZÁSUVEK BÍLÁ
Kód: KOYTOHZPM0212Detailní popis produktu
M4/60 MALWA KOMODA 4 ZÁSUVEK BÍLÁ| Počet zásuvek | 4 zásuvka/zásuvek |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Typ pojezdů zásuvky | Vedení válečků |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Skládací design | Ne |
| Police | Ne |
| Sestavený | Ne |
| Zásuvky | Ano |
| Kolekce | MALWA |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál | Dřevotřískové desky |
| Úchyty | Ne |
| Barva | Bílá |
| Barva rámečku | Bílá |
| Kola | Ne |
| Styl | Moderní |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Výška | 975 mm |
| Tloušťka čelních stran | 16 mm |
| Montážní instrukce | Ano |
| Typ balení | Karton |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Montážní sada | Ano |
| Varování | Nepřetěžujte police, aby nedošlo k jejich poškození., Nepřetěžujte zásuvky, aby nedošlo k jejich poškození nebo zničení., Montáž provádějte podle přiloženého návodu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5904507209407 |
| Počet zásuvek: | 4 zásuvka/zásuvek |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Typ pojezdů zásuvky: | Vedení válečků |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Skládací design: | Ne |
| Police: | Ne |
| Sestavený: | Ne |
| Zásuvky: | Ano |
| Kolekce: | MALWA |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál: | Dřevotřískové desky |
| Úchyty: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Kola: | Ne |
| Styl: | Moderní |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 345 mm |
| Výška: | 975 mm |
| Tloušťka čelních stran: | 16 mm |
| Montážní instrukce: | Ano |
| Typ balení: | Karton |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Montážní sada: | Ano |
| Varování: | Nepřetěžujte police, aby nedošlo k jejich poškození., Nepřetěžujte zásuvky, aby nedošlo k jejich poškození nebo zničení., Montáž provádějte podle přiloženého návodu. |
