Cama UNI DS/BI skřínka do obývacího pokoje 2 dveře/dveří
Kód: KOYCMMZPM0027Detailní popis produktu
Cama UNI DS/BI skřínka do obývacího pokoje 2 dveře/dveří| Materiál rukojeti | Plastové |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Počet zásuvek | 4 zásuvka/zásuvek |
| Dodatečné informace | Jedna police uvnitř skříněk, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Vrchní barva | Dub sonoma |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Systém otevírání dvířek | Vytahovací |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Kolekce | UNI |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Zásuvky | Ano |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Tloušťka materiálu | 1,6 cm |
| Barva dveří | Bílá |
| Barva rukojeti | Stříbrná |
| Styl | Moderní |
| Barva rámečku | Dub sonoma |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Hloubka | 380 mm |
| Šířka | 1320 mm |
| Výška | 920 mm |
| Počet obalů | 2 |
| Hmotnost včetně balení | 50,5 kg |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Komoda x1 |
| Rozměry druhého balení | 95 x 45 x 9,5 cm |
| Hmotnost druhého balení | 24 kg |
| Hmotnost prvního balení | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 139 x 39 x 11 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815004094 |
| Materiál rukojeti: | Plastové |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Počet zásuvek: | 4 zásuvka/zásuvek |
| Dodatečné informace: | Jedna police uvnitř skříněk, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Vrchní barva: | Dub sonoma |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Systém otevírání dvířek: | Vytahovací |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Kolekce: | UNI |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Zásuvky: | Ano |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Tloušťka materiálu: | 1,6 cm |
| Barva dveří: | Bílá |
| Barva rukojeti: | Stříbrná |
| Styl: | Moderní |
| Barva rámečku: | Dub sonoma |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Hloubka: | 380 mm |
| Šířka: | 1320 mm |
| Výška: | 920 mm |
| Počet obalů: | 2 |
| Hmotnost včetně balení: | 50,5 kg |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Komoda x1 |
| Rozměry druhého balení: | 95 x 45 x 9,5 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 24 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 26,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 139 x 39 x 11 cm |
