Cama K VIVA BI/BI+S skřínka do obývacího pokoje 3 dveře/dveří
Kód: KOYCMMZPM0044Detailní popis produktu
Cama K VIVA BI/BI+S skřínka do obývacího pokoje 3 dveře/dveří| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů | 5 police/polic |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka materiálu | 1,6 cm |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Kolekce | VIVA |
| Materiál polic | Dřevotříska |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Systém otevírání dvířek | Otevírání stisknutím |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál ostatních částí | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Vnitřek komory je matný, Čelní plochy bez rukojetí, Pás (vložka) se otevírá nahoru, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Nábytek pro vlastní montáž, Boční otvírací fronty, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Středový přední otevíratelný zleva doprava, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., V závislosti na tom, jak je skříň instalována, může být výška 78,5 cm (závěsná verze) nebo 80 cm (stojící verze), Stojící nebo zavěšená skříň, Dvě police uvnitř vnějších skříněk, jedna police uvnitř střední skříňky |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Ne |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Vrchní barva | Bílá |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Materiál povrchu ostatních částí | Laminát |
| Styl | Moderní |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva ostatních částí | Dub sonoma |
| Hloubka | 450 mm |
| Výška | 800 mm |
| Šířka | 1500 mm |
| Počet obalů | 3 |
| Hmotnost včetně balení | 66,5 kg |
| Hmotnost třetího balení | 15,5 kg |
| Hmotnost prvního balení | 37,5 kg |
| Rozměry třetího balení | 81,5 x 63,5 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení | 82 x 54,5 x 5,5 cm |
| Hmotnost druhého balení | 13,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 156 x 51 x 10 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815002465 |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů: | 5 police/polic |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka materiálu: | 1,6 cm |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Kolekce: | VIVA |
| Materiál polic: | Dřevotříska |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Systém otevírání dvířek: | Otevírání stisknutím |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál ostatních částí: | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace: | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Vnitřek komory je matný, Čelní plochy bez rukojetí, Pás (vložka) se otevírá nahoru, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Nábytek pro vlastní montáž, Boční otvírací fronty, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Středový přední otevíratelný zleva doprava, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., V závislosti na tom, jak je skříň instalována, může být výška 78,5 cm (závěsná verze) nebo 80 cm (stojící verze), Stojící nebo zavěšená skříň, Dvě police uvnitř vnějších skříněk, jedna police uvnitř střední skříňky |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Ne |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Vrchní barva: | Bílá |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Materiál povrchu ostatních částí: | Laminát |
| Styl: | Moderní |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva ostatních částí: | Dub sonoma |
| Hloubka: | 450 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 1500 mm |
| Počet obalů: | 3 |
| Hmotnost včetně balení: | 66,5 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 15,5 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 37,5 kg |
| Rozměry třetího balení: | 81,5 x 63,5 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení: | 82 x 54,5 x 5,5 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 13,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 156 x 51 x 10 cm |
