SÍŤOVÁ NABÍJEČKA NATEC RIBERA 1X USB-A 18W BÍLÁ
Kód: LADNATSIC0018Detailní popis produktu
SÍŤOVÁ NABÍJEČKA NATEC RIBERA 1X USB-A 18W BÍLÁ| Maximální výkon | 18 W |
| Minimální výstupní napětí | 5 V |
| Maximální výstupní napětí | 12 V |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Maximální proud | 3 A |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost | 56 g |
| Hloubka | 79 mm |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 27 mm |
| Prvky ochrany napájení | OVP, SCP, OCP, OTP |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Technologie rychlého nabíjení | Samsung AFC, Huawei FCP, QUICK CHARGE 3.0 |
| Typ nabíječky | Kabel |
| Počet portů USB typu A | 1 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ zdroje | AC |
| Varování | Výrobek musí být likvidován v souladu s předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Neotevírejte ani nerozebírejte zařízení, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte výrobek ve vlhkém prostředí, abyste zabránili jeho poškození a nebezpečí požáru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901969450118 |
| Maximální výkon: | 18 W |
| Minimální výstupní napětí: | 5 V |
| Maximální výstupní napětí: | 12 V |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 V |
| Maximální proud: | 3 A |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 56 g |
| Hloubka: | 79 mm |
| Šířka: | 42 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Prvky ochrany napájení: | OVP, SCP, OCP, OTP |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
| Technologie rychlého nabíjení: | Samsung AFC, Huawei FCP, QUICK CHARGE 3.0 |
| Typ nabíječky: | Kabel |
| Počet portů USB typu A: | 1 |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Kompatibilní nabíječka: | Univerzální |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Typ zdroje: | AC |
| Varování: | Výrobek musí být likvidován v souladu s předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Neotevírejte ani nerozebírejte zařízení, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte výrobek ve vlhkém prostředí, abyste zabránili jeho poškození a nebezpečí požáru. |
