SAVIO LA-07 GaN 65W síťová nabíječka, USB, QC4.0+, PD 3.0, bílá
Kód: LADSAVSIC0005Detailní popis produktu
SAVIO LA-07 GaN 65W síťová nabíječka, USB, QC4.0+, PD 3.0, bílá| Minimální výstupní napětí | 5 V |
| Výstupní proud (9V) | 3 A |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud | 1.2 A |
| Maximální výstupní napětí | 20 V |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Výstupní proud (12V) | 3 A |
| Výstupní proud (5V) | 3 A |
| Maximální výkon | 65 W |
| Barva | Bílá |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Kompatibilní nabíječka | Chytrý telefon |
| Počet portů USB | 1 |
| Typ zdroje | AC |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| AC adaptér | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901986047896 |
| Minimální výstupní napětí: | 5 V |
| Výstupní proud (9V): | 3 A |
| Vstupní frekvence: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud: | 1.2 A |
| Maximální výstupní napětí: | 20 V |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 V |
| Výstupní proud (12V): | 3 A |
| Výstupní proud (5V): | 3 A |
| Maximální výkon: | 65 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Kompatibilní nabíječka: | Chytrý telefon |
| Počet portů USB: | 1 |
| Typ zdroje: | AC |
| Typ nabíječky: | Vnitřní |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| AC adaptér: | Ano |
