Samsung EP-T5020 Laptop, Chytrý telefon, Tablet Černá AC Rychlé nabíjení Vnitřní
Kód: LADSA1SIC0048Detailní popis produktu
Samsung EP-T5020 Laptop, Chytrý telefon, Tablet Černá AC Rychlé nabíjení Vnitřní| Vstupní napětí | 100-240 V |
| Maximální výstupní napětí | 5 V |
| Vstupní proud | 3 A |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Barva | Černá |
| Výška | 90,8 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Šířka | 49,5 mm |
| Hmotnost | 127,1 g |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ zdroje | AC |
| Verze USB Power Delivery až do | 50 W |
| Technologie rychlého nabíjení | Super Fast Charging 2.0 |
| Kompatibilní nabíječka | Chytrý telefon, Laptop, Tablet |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Kompatibilita | • Super Fast Charging : Galaxy S10 5G, Galaxy Note10, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip3 & Later / Galaxy A90 5G, A80, A70, A52, A33, A23, A05, A15 & Later / Galaxy M31s, M51, M62, M23, M53, M14 & Later / Galaxy Tab S7 & Later • Super Fast Charging 2.0 : Galaxy Note 10+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S24+, Galaxy S24 Ultra / Galaxy Tab S7 & Later |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8806095720838 |
| Vstupní napětí: | 100-240 V |
| Maximální výstupní napětí: | 5 V |
| Vstupní proud: | 3 A |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 90,8 mm |
| Hloubka: | 28 mm |
| Šířka: | 49,5 mm |
| Hmotnost: | 127,1 g |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ A |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ zdroje: | AC |
| Verze USB Power Delivery až do: | 50 W |
| Technologie rychlého nabíjení: | Super Fast Charging 2.0 |
| Kompatibilní nabíječka: | Chytrý telefon, Laptop, Tablet |
| Počet současně připojených zařízení: | 2 |
| Typ nabíječky: | Vnitřní |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 2 |
| Kompatibilita: | • Super Fast Charging : Galaxy S10 5G, Galaxy Note10, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip3 & Later / Galaxy A90 5G, A80, A70, A52, A33, A23, A05, A15 & Later / Galaxy M31s, M51, M62, M23, M53, M14 & Later / Galaxy Tab S7 & Later • Super Fast Charging 2.0 : Galaxy Note 10+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra, Galaxy S24+, Galaxy S24 Ultra / Galaxy Tab S7 & Later |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý |
