Samsung EP-T4511 Univerzální Bílá AC Rychlé nabíjení Vnitřní
Kód: LADSA1SIC0054Detailní popis produktu
Samsung EP-T4511 Univerzální Bílá AC Rychlé nabíjení Vnitřní| Vstupní napětí | 100-240 V |
| Maximální výkon | 45 W |
| Výstupní proud (5V) | 3 A |
| Barva | Bílá |
| Výška | 81,8 mm |
| Hmotnost | 92,5 g |
| Šířka | 43,5 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení | 1 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Typ zdroje | AC |
| USB Power Delivery | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | Super Fast Charging 2.0 |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8806097740599 |
| Vstupní napětí: | 100-240 V |
| Maximální výkon: | 45 W |
| Výstupní proud (5V): | 3 A |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 81,8 mm |
| Hmotnost: | 92,5 g |
| Šířka: | 43,5 mm |
| Hloubka: | 28 mm |
| Kompatibilní nabíječka: | Univerzální |
| Typ nabíječky: | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení: | 1 |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Typ zdroje: | AC |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení: | Super Fast Charging 2.0 |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
