Qoltec 51717 Nabíječka | 45 W | 5-20V | 2.25-3A | USB typu C PD | USB | Černá
Kód: LADQOCSIC0027Detailní popis produktu
Qoltec 51717 Nabíječka | 45 W | 5-20V | 2.25-3A | USB typu C PD | USB | Černá| Výstupní proud adaptéru | 3 A |
| Maximální výkon | 45 W |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Maximální výstupní napětí | 20 V |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Barva | Černá |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kompatibilní nabíječka | Chytrý telefon, Telefon, Chytré hodinky, Tablet, Univerzální |
| Typ zdroje | AC |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901878517179 |
| Výstupní proud adaptéru: | 3 A |
| Maximální výkon: | 45 W |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Maximální výstupní napětí: | 20 V |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kompatibilní nabíječka: | Chytrý telefon, Telefon, Chytré hodinky, Tablet, Univerzální |
| Typ zdroje: | AC |
| Typ nabíječky: | Vnitřní |
