Havit UC253 EU - Cestovní nabíječka GaN s výsuvným kabelem, 65 W (černá)
Kód: LADHAVSIC0018Detailní popis produktu
Havit UC253 EU - Cestovní nabíječka GaN s výsuvným kabelem, 65 W (černá)| Minimální výstupní napětí | 5 V |
| Maximální výstupní napětí | 20 V |
| Maximální výkon | 65 W |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC) |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 0,7 m |
| Tranzistory z nitridu galia (GaN) | Ano |
| Hmotnost | 146 g |
| Šířka | 53 mm |
| Výška | 91 mm |
| Hloubka | 53 mm |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení | 3 |
| Technologie rychlého nabíjení | GaN |
| Kompatibilní nabíječka | Externí baterie, Přenosný reproduktor, Tablet, Mibilní telefon, Chytré hodinky, Chytrý telefon |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 6939119038717 |
| Minimální výstupní napětí: | 5 V |
| Maximální výstupní napětí: | 20 V |
| Maximální výkon: | 65 W |
| Základní materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC) |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 0,7 m |
| Tranzistory z nitridu galia (GaN): | Ano |
| Hmotnost: | 146 g |
| Šířka: | 53 mm |
| Výška: | 91 mm |
| Hloubka: | 53 mm |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Typ nabíječky: | Vnitřní |
| Počet současně připojených zařízení: | 3 |
| Technologie rychlého nabíjení: | GaN |
| Kompatibilní nabíječka: | Externí baterie, Přenosný reproduktor, Tablet, Mibilní telefon, Chytré hodinky, Chytrý telefon |
