DR LUCY Home 4 - šampon pro štěňata - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0005Detailní popis produktu
DR LUCY Home 4 - šampon pro štěňata - 250 ml| Typ balení | Láhev |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Srst štěněte |
| Efekt šamponu | Hydratující, Posilující, Detangling |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Junior |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Objem | 250 ml |
| Hmotnost | 270 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Varování | Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857023163 |
| Typ balení: | Láhev |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Srst štěněte |
| Efekt šamponu: | Hydratující, Posilující, Detangling |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Objem: | 250 ml |
| Hmotnost: | 270 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Varování: | Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
