VIRBAC C.E.T. - enzymatická zubní pasta pro psy a kočky - 70 g
Kód: DLZVIBPIE0001Detailní popis produktu
VIRBAC C.E.T. - enzymatická zubní pasta pro psy a kočky - 70 g| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Zubní pasta |
| Další funkce | Zubní |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zápach z úst |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 70 g |
| Varování | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 3597133096231 |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Zubní pasta |
| Další funkce: | Zubní |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zápach z úst |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 70 g |
| Varování: | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
