VETEXPERT Hypoallergenic Shampoo - šampon pro psy a kočky - 250ml
Kód: DLZVEEPIE0002Detailní popis produktu
VETEXPERT Hypoallergenic Shampoo - šampon pro psy a kočky - 250ml| Typ balení | Láhev |
| Efekt šamponu | Zklidnění podráždění, Revitalizační, Hydratující, Výživa, Čisticí, Regenerace, Zklidňující, Vyživující, Ošetřování, Posilující |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Sezónní nabídka | Podzim |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Řada | Kosmetika VETEXPERT |
| Objem | 250 ml |
| Hmotnost | 270 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5902414200319 |
| Typ balení: | Láhev |
| Efekt šamponu: | Zklidnění podráždění, Revitalizační, Hydratující, Výživa, Čisticí, Regenerace, Zklidňující, Vyživující, Ošetřování, Posilující |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Sezónní nabídka: | Podzim |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Řada: | Kosmetika VETEXPERT |
| Objem: | 250 ml |
| Hmotnost: | 270 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu. |
