TRIXIE Dental-Care Ubrousky na čištění zubů - 50 ks.
Kód: DLZTXEHIP0062Detailní popis produktu
TRIXIE Dental-Care Ubrousky na čištění zubů - 50 ks.| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu | Hygienické příslušenství |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro hlodavce, Pro králíka, Pro kočky |
| Hmotnost | 300 g |
| Typ zvířete | Kočka, pes, králík |
| Účinky na zdraví | Čisté zuby, svěží dech |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavec, kočka, pes, králík |
| Počet kusů v balení | 50 kusů |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905293936 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu: | Hygienické příslušenství |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro hlodavce, Pro králíka, Pro kočky |
| Hmotnost: | 300 g |
| Typ zvířete: | Kočka, pes, králík |
| Účinky na zdraví: | Čisté zuby, svěží dech |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavec, kočka, pes, králík |
| Počet kusů v balení: | 50 kusů |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý |
