FURminator pro koně
Kód: DLZFUMPIE0002Detailní popis produktu
FURminator pro koně| Kategorie produktu | Furminátor |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro koně |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Hmotnost | 300 g |
| Varování | Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Uchovávejte mimo dosah dětí., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422144335 |
| Kategorie produktu: | Furminátor |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro koně |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Hmotnost: | 300 g |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi., Uchovávejte mimo dosah dětí., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý |
