FURminator - oboustranný kartáč pro psy a kočky
Kód: DLZFUMSIG0011Detailní popis produktu
FURminator - oboustranný kartáč pro psy a kočky| Hmotnost | 140 g |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Kartáče a hřebeny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422141310 |
| Hmotnost: | 140 g |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Kartáče a hřebeny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
