FURminator - furminator pro krátkosrsté kočky - S
Kód: DLZFUMSIG0031Detailní popis produktu
FURminator - furminator pro krátkosrsté kočky - S| Kočičí plemeno | Malé plemeno kočky, Britská krátkosrstá, Bengálská, Siamská |
| Kategorie produktu | Furminátor |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Krátká srst |
| Kategorie | Pro kočky |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Sezónní nabídka | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Hmotnost | 200 g |
| Varování | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422151265 |
| Kočičí plemeno: | Malé plemeno kočky, Britská krátkosrstá, Bengálská, Siamská |
| Kategorie produktu: | Furminátor |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Krátká srst |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Sezónní nabídka: | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Hmotnost: | 200 g |
| Varování: | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
