FURminator - furminátor pro dlouhosrsté kočky - S
Kód: DLZFUMSIG0032Detailní popis produktu
FURminator - furminátor pro dlouhosrsté kočky - S| Kočičí plemeno | Malé plemeno kočky |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Dlouhý kabát |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Furminátor |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Hmotnost | 200 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Likvidujte v souladu s místními předpisy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422151296 |
| Kočičí plemeno: | Malé plemeno kočky |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Dlouhý kabát |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Furminátor |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Hmotnost: | 200 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Likvidujte v souladu s místními předpisy. |
