FURminator - furminátor pro dlouhosrsté kočky - M/L
Kód: DLZFUMSIG0034Detailní popis produktu
FURminator - furminátor pro dlouhosrsté kočky - M/L| Barva | Černá |
| Kočičí plemeno | Ragdoll, Mainská mývalí kočka, Norská lesní |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Dlouhý kabát |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Sezónní nabídka | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie produktu | Furminátor |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Hmotnost | 270 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422151357 |
| Barva: | Černá |
| Kočičí plemeno: | Ragdoll, Mainská mývalí kočka, Norská lesní |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Dlouhý kabát |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Sezónní nabídka: | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie produktu: | Furminátor |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Hmotnost: | 270 g |
