FRANCODEX Fresh dent tekutina pro ústní hygienu - receptura pro psy/kočky - 500ml
Kód: DLZFRXPIE0003Detailní popis produktu
FRANCODEX Fresh dent tekutina pro ústní hygienu - receptura pro psy/kočky - 500ml| Typ balení | Plastové obaly |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Zubní |
| Specifické potřeby zvířete | Ústní hygiena |
| Hmotnost | 500 g |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu | Kapky |
| Hlavní příchuť | Ovoce |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bezlepkový | Ano |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu., Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 3283021791219 |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Zubní |
| Specifické potřeby zvířete: | Ústní hygiena |
| Hmotnost: | 500 g |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu: | Kapky |
| Hlavní příchuť: | Ovoce |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Likvidujte v souladu s místními předpisy o nebezpečném odpadu., Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý |
