EUROWET Skin irritation - šampon pro psy a kočky - 200ml
Kód: DLZEWEPIE0004Detailní popis produktu
EUROWET Skin irritation - šampon pro psy a kočky - 200ml| Typ balení | Láhev |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Efekt šamponu | Anti-pruritické, Hydratující, Proti svědění, Zklidnění podráždění, Regenerace, Zklidňující, Čisticí |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Objem | 200 ml |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 200 g |
| Varování | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785442597 |
| Typ balení: | Láhev |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Efekt šamponu: | Anti-pruritické, Hydratující, Proti svědění, Zklidnění podráždění, Regenerace, Zklidňující, Čisticí |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Objem: | 200 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 200 g |
| Varování: | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
