EUROWET Hexoderm - šampon pro psy a kočky - 20x20ml
Kód: DLZEWEPIE0009Detailní popis produktu
EUROWET Hexoderm - šampon pro psy a kočky - 20x20ml| Typ balení | Sáček |
| Efekt šamponu | Protizánětlivé, Ošetřování, Zklidňující, Regenerace, Hydratující |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnost | 400 g |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785441132 |
| Typ balení: | Sáček |
| Efekt šamponu: | Protizánětlivé, Ošetřování, Zklidňující, Regenerace, Hydratující |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnost: | 400 g |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
