EUROWET Hexoderm - šampon pro psy a kočky - 200 ml
Kód: DLZEWEPIE0006Detailní popis produktu
EUROWET Hexoderm - šampon pro psy a kočky - 200 ml| Efekt šamponu | Zklidňující, Protizánětlivé, Ošetřování, Hydratující, Regenerace |
| Typ balení | Láhev |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Objem | 200 ml |
| Hmotnost | 200 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785440289 |
| Efekt šamponu: | Zklidňující, Protizánětlivé, Ošetřování, Hydratující, Regenerace |
| Typ balení: | Láhev |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Objem: | 200 ml |
| Hmotnost: | 200 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
