EUROWET Hexoderm-K - šampon pro psy a kočky - 200ml
Kód: DLZEWEPIE0002Detailní popis produktu
EUROWET Hexoderm-K - šampon pro psy a kočky - 200ml| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Efekt šamponu | Změkčující, Zklidňující, Hydratující, Proti svědění, Protizánětlivé, Ošetřování, Regenerace, Baktericidní, Ošetření |
| Typ balení | Láhev |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Objem | 200 ml |
| Hmotnost | 200 g |
| Varování | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785442924 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Efekt šamponu: | Změkčující, Zklidňující, Hydratující, Proti svědění, Protizánětlivé, Ošetřování, Regenerace, Baktericidní, Ošetření |
| Typ balení: | Láhev |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Objem: | 200 ml |
| Hmotnost: | 200 g |
| Varování: | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
