DR LUCY Pro bělicí pudr pro psy - 120 g
Kód: DLZDCYPIE0032Detailní popis produktu
DR LUCY Pro bělicí pudr pro psy - 120 g| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Výrobky pro péči |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Efekt šamponu | Čisticí, Bělicí, Rozjasnění |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Bílý plášť |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 120 g |
| Varování | Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857022418 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Výrobky pro péči |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Efekt šamponu: | Čisticí, Bělicí, Rozjasnění |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Bílý plášť |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 120 g |
| Varování: | Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
