DR LUCY - CAT SMOOTH SHAMPOO 150 ML KONCENTROVANÝ, VYHLADZUJÍCÍ ŠAMPON PRO KOČKY S DLOUHOU SRSTÍ
Kód: DLKDCYPIE0002Detailní popis produktu
DR LUCY - CAT SMOOTH SHAMPOO 150 ML KONCENTROVANÝ, VYHLADZUJÍCÍ ŠAMPON PRO KOČKY S DLOUHOU SRSTÍ| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Dlouhá srst |
| Typ balení | Láhev |
| Efekt šamponu | Vyhlazující, Regenerace |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Kategorie | Pro kočky |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Hmotnost | 150 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Objem | 150 ml |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857014161 |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Dlouhá srst |
| Typ balení: | Láhev |
| Efekt šamponu: | Vyhlazující, Regenerace |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Hmotnost: | 150 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Objem: | 150 ml |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
