Green Cell GC PowerRide Nano38 38W 6A 1x USB-C 1x USB-A nabíječka do auta
Kód: ZSAGCEGNI0006Detailní popis produktu
Green Cell GC PowerRide Nano38 38W 6A 1x USB-C 1x USB-A nabíječka do auta| Výstupní napětí portu 2 | 3 A |
| Minimální výstupní napětí | 3,6 V |
| Vstupní napětí | 3.6-12 V |
| Maximální výstupní napětí | 12 V |
| Maximální výkon | 38 W |
| Výstupní výkon | 38 W |
| Výstupní napětí portu 1 | 2,4 A |
| Barva | Černá |
| Plug and Play | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Kompatibilní nabíječka | Externí baterie, Přenosný reproduktor, Univerzální, Chytré hodinky, Svítilna, Chytrý telefon, Další, Navigace, Tablet, Mibilní telefon, GPS, Sluchátka |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Typ nabíječky | Vnitřní, Auto |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Verze USB Power Delivery až do | 38 W |
| Technologie rychlého nabíjení | Power Delivery 3.0, Ultra Charge |
| Typ zdroje | Zapalovač na doutníky |
| Počet výstupů | 2 výstupy/výstupů |
| Počet zásuvek | 2 |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| AC adaptér | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car chargers |
|---|---|
| EAN: | 5904326375840 |
| Výstupní napětí portu 2: | 3 A |
| Minimální výstupní napětí: | 3,6 V |
| Vstupní napětí: | 3.6-12 V |
| Maximální výstupní napětí: | 12 V |
| Maximální výkon: | 38 W |
| Výstupní výkon: | 38 W |
| Výstupní napětí portu 1: | 2,4 A |
| Barva: | Černá |
| Plug and Play: | Ano |
| Základní materiál: | Hliník |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Kompatibilní nabíječka: | Externí baterie, Přenosný reproduktor, Univerzální, Chytré hodinky, Svítilna, Chytrý telefon, Další, Navigace, Tablet, Mibilní telefon, GPS, Sluchátka |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Typ nabíječky: | Vnitřní, Auto |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Počet současně připojených zařízení: | 2 |
| Verze USB Power Delivery až do: | 38 W |
| Technologie rychlého nabíjení: | Power Delivery 3.0, Ultra Charge |
| Typ zdroje: | Zapalovač na doutníky |
| Počet výstupů: | 2 výstupy/výstupů |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
| AC adaptér: | Ano |
