ZOLUX Rody3 Trio White - klec pro hlodavce - 1 kus
Kód: DLZZOUKLA0032Detailní popis produktu
ZOLUX Rody3 Trio White - klec pro hlodavce - 1 kus| Typ zvířete | Hlodavci |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Barva | Bílá |
| Zařízení | Mísa, Podlaha x 2, Naviják, Konev na zalévání |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Mříž |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka | 410 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060225 |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Barva: | Bílá |
| Zařízení: | Mísa, Podlaha x 2, Naviják, Konev na zalévání |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ produktu: | Mříž |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Výška: | 530 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Šířka: | 410 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
