ZOLUX Rody3 Trio - klec pro hlodavce - Červené
Kód: DLZZOUKLA0033Detailní popis produktu
ZOLUX Rody3 Trio - klec pro hlodavce - Červené| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Barva | Červená, Šedá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Zařízení | Naviják, Konev na zalévání, Podlaha x 2, Mísa |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Mříž |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro křečka, Pro myši a krysy |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka | 410 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060232 |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Barva: | Červená, Šedá |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Zařízení: | Naviják, Konev na zalévání, Podlaha x 2, Mísa |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Mříž |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro myši a krysy |
| Výška: | 530 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Šířka: | 410 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
