ZOLUX Rody3 Trio blue - klec pro hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0035Detailní popis produktu
ZOLUX Rody3 Trio blue - klec pro hlodavce| Sezónní nabídka | Jarní |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce, Pro křečka |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Plast |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Zařízení | Podlaha, Naviják, Konev na zalévání, Napáječ |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060256 |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce, Pro křečka |
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Plast |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Zařízení: | Podlaha, Naviják, Konev na zalévání, Napáječ |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Šířka: | 410 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
