ZOLUX Rody3 DUO - klec pro hlodavce - Modrá
Kód: DLZZOUKLA0031Detailní popis produktu
ZOLUX Rody3 DUO - klec pro hlodavce - Modrá| Jednoduché čištění | Ano |
| Kategorie | Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva | Modrá |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Typ produktu | Mříž |
| Zařízení | Podlaha, Naviják, Konev na zalévání, Mísa |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hloubka | 270 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 405 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060218 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Kategorie: | Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro křečka |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Barva: | Modrá |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Typ produktu: | Mříž |
| Zařízení: | Podlaha, Naviják, Konev na zalévání, Mísa |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hloubka: | 270 mm |
| Šířka: | 410 mm |
| Výška: | 405 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
