ZOLUX Primo 80 cm - klec pro hlodavce - bílé a šedé
Kód: DLZZOUKLA0086Detailní popis produktu
ZOLUX Primo 80 cm - klec pro hlodavce - bílé a šedé| Barva | Bílá, Šedá |
| Zařízení | Správce sena |
| Otočná kolečka | Ne |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Kategorie | Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro morče |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie produktu | Klec |
| Typ produktu | Mříž |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022054187 |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Zařízení: | Správce sena |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro morče |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Typ produktu: | Mříž |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Šířka: | 810 mm |
| Výška: | 360 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
