ZOLUX Primo 120 cm - klec pro hlodavce - bílé a šedé
Kód: DLZZOUKLA0088Detailní popis produktu
ZOLUX Primo 120 cm - klec pro hlodavce - bílé a šedé| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Barva | Šedá, Bílá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Zařízení | Správce sena |
| Otočná kolečka | Ne |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ produktu | Mříž |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Šířka | 1220 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 670 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022054200 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Zařízení: | Správce sena |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ produktu: | Mříž |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro hlodavce, Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Šířka: | 1220 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Hloubka: | 670 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
