ZOLUX Panas Colour 50 - klec pro hlodavce - šedý
Kód: DMZZOUKLA0007Detailní popis produktu
ZOLUX Panas Colour 50 - klec pro hlodavce - šedý| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Šedá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Hlodavci |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Typ produktu | Mříž |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro hlodavce, Pro nočního ptáka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Zařízení | Mísa, Naviják, Chata |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Výška | 350 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056902 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Hlodavci |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Typ produktu: | Mříž |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro křečka, Pro hlodavce, Pro nočního ptáka |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Zařízení: | Mísa, Naviják, Chata |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Výška: | 350 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
