ZOLUX Neolife Connect - klec pro králíka - 101,5x54x51cm
Kód: DMZZOUKLA0024Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife Connect - klec pro králíka - 101,5x54x51cm| Zařízení | Dřevěný dům, Napáječ, Mísa |
| Kategorie produktu | Klec |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Kategorie | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Možnost připojení modulů | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výška | 540 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Hloubka | 510 mm |
| Šířka | 1015 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336026054411 |
| Zařízení: | Dřevěný dům, Napáječ, Mísa |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo, Kov, Plast |
| Kategorie: | Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče |
| Možnost připojení modulů: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výška: | 540 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Hloubka: | 510 mm |
| Šířka: | 1015 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
