ZOLUX Neolife 80 grey - klec pro pískomila
Kód: DMZZOUKLA0022Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 80 grey - klec pro pískomila| Materiál | Kov, Plast |
| Zařízení | Chata, Žebřík x 2, Mísa, Naviják, Podlaha x 2 |
| Barva | Šedá |
| Kategorie produktu | Klec |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Rozteč tyčí | 9 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Výška | 480 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022056648 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Zařízení: | Chata, Žebřík x 2, Mísa, Naviják, Podlaha x 2 |
| Barva: | Šedá |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro myši a krysy |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Rozteč tyčí: | 9 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Výška: | 480 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
