ZOLUX Neolife 80 green - klec pro křečka
Kód: DMZZOUKLA0021Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 80 green - klec pro křečka| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Zařízení | Chata, Podlaha, Naviják, Žebřík, Mísa |
| Barva | Zelená |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro hlodavce, Pro křečka |
| Hmotnost | 6 kg |
| Výška | 750 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Rozteč tyčí | 9 mm |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056636 |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Zařízení: | Chata, Podlaha, Naviják, Žebřík, Mísa |
| Barva: | Zelená |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro hlodavce, Pro křečka |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Výška: | 750 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Rozteč tyčí: | 9 mm |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře. |
