ZOLUX Neolife 80 blue - klec pro křečka
Kód: DMZZOUKLA0019Detailní popis produktu
ZOLUX Neolife 80 blue - klec pro křečka| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál | Dřevo, Kov, Plast |
| Barva | Modrá |
| Zařízení | Chata, Žebřík, Mísa, Naviják, Podlaha |
| Rozteč tyčí | 9 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336026056637 |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie: | Pro křečka, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Materiál: | Dřevo, Kov, Plast |
| Barva: | Modrá |
| Zařízení: | Chata, Žebřík, Mísa, Naviják, Podlaha |
| Rozteč tyčí: | 9 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
